Auctions Search

Advance Search

2,363 Results
Sort by:
Retail Lot
RM 108,000.00
For Auction
Retail Lot
Aras 3, City Plaza, Jalan Tebrau, 80300 Johor Bahru, Johor
Big & Spacious 2 Storey Detached House with Gym Room
RM 864,000.00
For Auction
Lorong Desa Bayu 3/B, Kampung Tersusun Pundut II, 32040 Seri Manjung, Perak
1.5 Storey Terrace House
RM 350,000.00
For Auction
1.5 Storey Terrace House
Jalan Denai 11, Taman Bukit Jaya, 81800 Ulu Tiram, Johor
1 Storey Terrace House
RM 259,200.00
For Auction
1 Storey Terrace House
Jalan PD Orkid 1, Taman PD Orkid Fasa 2, 71000 Port Dickson, Negeri Sembilan
1 Storey Terrace House
RM 170,000.00
For Auction
1 Storey Terrace House
Lorong Seri Mahkota Permai 17, Taman Mahkota, 25150 Kuantan, Pahang
2 Storey Terrace House
RM 388,800.00
For Auction
2 Storey Terrace House
Jalan Nada Alam 3/1, Taman Nada Alam, 71700 Mantin, Negeri Sembilan
3 Storey Terrace House
RM 700,000.00
For Auction
3 Storey Terrace House
Jalan Pulai Mutiara 11/10, Taman Pulai Mutiara 2, 81300 Johor Bahru, Johor
2 Storey Terrace House
RM 600,000.00
For Auction
2 Storey Terrace House
Jalan Palma 1/3, Bandar Hillpark, 42300 Bandar Puncak Alam, Selangor
Vacant Land
RM 100,000.00
For Auction
Vacant Land
Bukit Hijau, Daerah Pokok Sena, 06400 Pokok Sena, Kedah
3 Storey Semi Detached House
RM 6,050,000.00
For Auction
3 Storey Semi Detached House
Jalan Para U8/103, Bukit Jelutong, Seksyen U8, 40150 Shah Alam, Selangor
2 Storey Terrace House
RM 348,300.00
For Auction
2 Storey Terrace House
Pinggiran Belleza 5, Kolej Heights Utara-Jenan, 06000 Jitra, Kedah
1 Storey Terrace House
RM 250,000.00
For Auction
1 Storey Terrace House
Lorong Kemuning 5, Taman Kemuning, 09000 Kulim, Kedah