Auctions Search

Advance Search

907 Results
Sort by:
2 Storey Terrace House
RM 360,855.00
For Auction
2 Storey Terrace House
Jalan Impian Damai 1/6, Bandar Seri Impian, 86000 Kluang, Johor
2 Storey Terrace House
RM 260,000.00
For Auction
2 Storey Terrace House
Jalan Sri Putri 6/10, Taman Putri, 81000 Kulai, Johor
2 Storey Terrace Dwelling House
RM 500,000.00
For Auction
Jalan Pulai Jaya 31, Bandar Pulai Jaya, 81300 Skudai, Johor
2 Storey Terrace House
RM 396,000.00
For Auction
2 Storey Terrace House
Jalan Cempaka 21, Taman Cempaka Heights, 70450 Seremban, Negeri Sembilan
Town House
RM 261,000.00
For Auction
Town House
Lorong Indera Putera 4, Kondo Villa Putera, 13200 Kepala Batas, Penang
1.5 Storey Terrace House
RM 350,000.00
For Auction
1.5 Storey Terrace House
Jalan Denai 11, Taman Bukit Jaya, 81800 Ulu Tiram, Johor
1 Storey Terrace House
RM 259,200.00
For Auction
1 Storey Terrace House
Jalan PD Orkid 1, Taman PD Orkid Fasa 2, 71000 Port Dickson, Negeri Sembilan
1 Storey Terrace House
RM 170,000.00
For Auction
1 Storey Terrace House
Lorong Seri Mahkota Permai 17, Taman Mahkota, 25150 Kuantan, Pahang
2 Storey Terrace House
RM 388,800.00
For Auction
2 Storey Terrace House
Jalan Nada Alam 3/1, Taman Nada Alam, 71700 Mantin, Negeri Sembilan
3 Storey Terrace House
RM 700,000.00
For Auction
3 Storey Terrace House
Jalan Pulai Mutiara 11/10, Taman Pulai Mutiara 2, 81300 Johor Bahru, Johor
2 Storey Terrace House
RM 600,000.00
For Auction
2 Storey Terrace House
Jalan Palma 1/3, Bandar Hillpark, 42300 Bandar Puncak Alam, Selangor
2 Storey Terrace House
RM 348,300.00
For Auction
2 Storey Terrace House
Pinggiran Belleza 5, Kolej Heights Utara-Jenan, 06000 Jitra, Kedah